Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Morawica

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Morawica,małopolskie

896 000 zł1 500 m² 597,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 15 arów w miejscowości Morawica na pograniczu z miejscowością Aleksandrowice. Działka sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Morawica

Morawica,małopolskie

799 000 zł71 m² 11 204,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment narożny na nowym, kameralnym osiedlu - nr 04b Wyjątkowy segment z największym ogrodem | Morawica k. Krakowa | 71,31 m + ogród aż 430 m | Bez zezwolenia dla obcokrajowców Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Morawica

Morawica,małopolskie

799 000 zł71 m² 11 204,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Segment z największym ogródkiem w inwestycji nr 04b | Morawica k. Krakowa | 71,31 m + ogród aż 430 m + m postojowe| Bez zezwolenia dla obcokrajowców Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Morawica

Morawica,małopolskie

799 000 zł71 m² 11 204,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

nr 04b Wyjątkowy segment z ogromnym ogrodem | Morawica k. Krakowa | 71,31 m + ogród aż 430 m | Bez zezwolenia dla obcokrajowców Jeśli marzysz o przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Morawica

Morawica,małopolskie

599 000 zł71 m² 8 399,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Segment narożny + 1x miejsce postojowe nr 02b Segment 2-poziomowy z dużym ogrodem | Morawica k. Krakowa | 71,31 m + ogród 70 m | Bez zezwolenia dla obcokrajowców Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Morawica,świętokrzyskie

225 000 zł2 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 2500 m2. Położona w Morawicy przy ul. Szkolnej w pobliżu basenu Koral. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Morawica

Morawica,małopolskie

549 000 zł71 m² 7 779,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ostatni tak tani segment z ogródkiem w Morawicy pod Krakowem Szukasz własnego domu z ogrodem w cenie mieszkania? To Twoja ostatnia szansa na zakup najtańszego lokalu w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Morawica

Morawica,małopolskie

799 000 zł71 m² 11 204,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Morawica

Morawica,małopolskie

549 000 zł71 m² 7 779,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oto przygotowana treść ogłoszenia, zredagowana w sposób przyciągający uwagę ("okazja", "ostatnia szansa"), zoptymalizowana pod algorytmy Meta. Tekst jest przejrzysty, bez błędów i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Morawica

Morawica,małopolskie

799 000 zł71 m² 11 204,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Morawica

Morawica,małopolskie

549 000 zł71 m² 7 779,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Rezerwacja. 03b segment Z małym ogródkiem Domowy komfort w cenie mieszkania - segment 2-poziomowy z ogródkiem | Morawica k. Krakowa Marzysz o własnym ogródku, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Morawica

Morawica,małopolskie

549 000 zł71 m² 7 779,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

03b - 549.000! Segment 2-poziomowy z ogródkiem | Morawica k. Krakowa | 70,57 m + ogródek 25 m | Zakup Bez zezwolenia dla obcokrajowców Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Morawica

Morawica,małopolskie

549 000 zł71 m² 7 779,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Morawica

Morawica,małopolskie

350 000 zł3 700 m² 94,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-rolna 37 arów - Morawica, gm. Liszki | blisko Krakowa i lotniska Balice Na sprzedaż działka usługowo-rolna o powierzchni 37 arów (8 arów budowlane, reszta rolna) położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Morawica

Morawica,małopolskie

795 600 zł8 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

80arowa , przy głównej ulicy w pobliżu Lotniska w Balicach - morawica. Działka objęta planem zagospodarowania z czego około 1900 m kw to teren zabudowy mieszkaniowo usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Morawica

Morawica,małopolskie

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę produkcyjno-usługową położoną w Morawicy gm. Liszki. Działka o powierzchni 2500 m2 usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego w Balicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Morawica

Morawica,małopolskie

350 000 zł1 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę produkcyjno-usługową położoną w Morawicy gm. Liszki. Działka o powierzchni 1400 m2 usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego w Balicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Morawica

Morawica,małopolskie

940 000 zł4 100 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana około 41 arów W pobliżu Lotnisko Balice , węzeł Balice ,a4. Działka w otoczeniu domów wolnostojących oraz terenów rolnych. Wszystkie media : woda , gaz , kanalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, praktyczny, jednorodzinny, dom w atrakcyjnej okolicy Morawica. Budynek wyróżnia się ergonomiczną bryłą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

890 000 zł202 m² 4 402,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Posiadamy w naszej ofercie sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 149,88 m2 (powierzchni całkowitej 202,17 m2). Dom w stanie deweloperskim, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Morawica

Morawica,małopolskie

600 000 zł2 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 25 ar terenu inwestycyjnego o przeznaczeniu 3p/u3 - produkcja, przemysł, usługi, zlokalizowany w Morawicy - w bliskim sąsiedztwie Krakowa. Najważniejsze atuty: dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Morawica

Morawica,małopolskie

396 000 zł2 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Emmerson prezentuje działkę produkcyjno-usługową położoną w Morawicy gm. Liszki. Działka o powierzchni 2200 m2 usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego w Balicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,małopolskie

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Twój dom z potencjałem Morawica, gm. Liszki, powiat krakowski Szukasz przestrzeni dla siebie i rodziny, ale chcesz też możliwości rozwoju? Ten dom w Morawicy to propozycja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 370 000 zł167 m² 8 203,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

! rezerwacja! Na sprzedaż - komfortowy dom w gminie Morawica, 17 km od Kielc tylko U nas 0% prowizji! Jeśli marzysz o spokojnym życiu w stylu Flow w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Morawica

Morawica,małopolskie

549 000 zł71 m² 7 779,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Domowy komfort w cenie mieszkania - segment 2-poziomowy z ogródkiem | Morawica k. Krakowa Marzysz o własnym ogródku, przestrzeni i spokoju, ale nie chcesz rezygnować z szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,małopolskie

1 450 000 zł183 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cena: 1 450 000 zł | Pow. całkowita: 182,7 m | Pow. użytkowa: 122,1 m | Działka: 10 arów Cześć, jestem nowoczesnym domem w Morawicy i właśnie czekam na Ciebie Mam 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Morawica

Morawica,małopolskie

1 750 000 zł2 569 m² 681,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z pozwoleniem na budowę w miejscowości Morawica (gm. Liszki). Prezentowana oferta to teren o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Morawica

Morawica,małopolskie

549 000 zł71 m² 7 779,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Segment 2-poziomowy z ogródkiem | Morawica k. Krakowa | 70,57 m + ogródek 25 m | Zakup Bez zezwolenia dla obcokrajowców Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 350 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Na sprzedaż - komfortowy dom w gminie Morawica, 17 km od Kielc tylko U nas 0% prowizji! Jeśli marzysz o spokojnym życiu w stylu Flow w otoczeniu natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Morawica

Morawica,małopolskie

799 000 zł71 m² 11 204,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Morawica

Morawica,świętokrzyskie

227 000 zł1 480 m² 153,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 1485 m znajdująca się w Brzezinach ul Przemysłowa Działka jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Szkolna

Morawica,świętokrzyskie

212 500 zł850 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna Morawica, 850 m 250zł/m2 (zaznaczone strzałkami na projekcie) Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z możliwością zabudowy o powierzchni 850 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Złota

Morawica,świętokrzyskie

1 090 000 zł179 m² 6 089,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:867 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z 2008 roku, położony w cichej, zielonej części Morawicy przy ulicy Złotej idealny dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 350 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,małopolskie

1 500 000 zł183 m² 82,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cena: 1 500 000 zł | Pow. całkowita: 182,7 m | Pow. użytkowa: 122,1 m | Działka: 10 arów Cześć, jestem nowoczesnym domem w Morawicy i właśnie czekam na Ciebie Mam 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 350 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 350 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Morawica

Morawica,małopolskie

590 000 zł4 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Morawica, gm. Liszki Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w miejscowości Morawica (gmina Liszki), ok. 5 minut od zjazdu z autostrady A4 oraz w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 350 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 350 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Morawica

Morawica,świętokrzyskie

99 000 zł1 153 m² 85,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1153 m2 zlokalizowana w Morawicy. Działka o przybliżonych wymiarach 17 m x 72 m. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Działka otoczona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij